Výuka v době opatření kvůli koronaviru

18. 3. 2020

Vážení a milí,

prosím studenty a pracovníky ÚČJ, aby sledovali nařízení vlády ČR, rektorátu MU a děkanátu FF MU a řídili se jimi až do odvolání. Úpravy všech konkrétních studijních povinností v rámci jednotlivých kurzů  i organizace provizorních distančních forem výuky  je v kompetenci vyučujících. Prosím studenty, aby v rámci možností vedle pomoci rodinným příslušníkům a dobrovolnické činnosti věnovali dostatek času i svému studiu. Aby četli e-maily svých učitelů a snažili se o součinnost, pokud vyučující nabízejí  výuku na dálku nebo zpřístupňují a doporučují vhodné materiály k samostudiu. Pokyny k jednotlivým (zejména povinným) kurzům by studenti měli dostat nejpozději do konce tohoto týdne, pokud už je nedostali dříve. Zároveň prosím všechny vyučující o vstřícnost a trpělivost. Studenti se mohou na pracovníky ÚČJ obracet e-mailem, případně i telefonicky (většina zaměstnanců si zařídila  přesměrování telefonátů na soukromá čísla). K dispozici je samozřejmě také můj e-mail a telefon a e-mail a telefon paní Vybíralové, sekretářky ÚČJ. Pro potřeby pracovníků ÚČJ bude paní sekretářka přítomna na pracovišti v pondělí, ve středu a v pátek od 10 do 14 hodin. Doufám, že všechna tato opatření nebudou trvat dlouho, a těším se, až budova FF bude zase plná studentů.

Děkuji všem a všechny POZDRAVUJI

Zdena Hladká