Termíny odevzdávání závěrečných prací na jaře 2021

18. 2. 2021

Milé studentky, milí studenti,

pokud na konci jarního semestru 2021 chcete přistoupit ke státní závěrečné zkoušce v bakalářských nebo magisterských oborech/programech Český jazyk a literatura, Učitelství českého jazyka a literatury pro střední školy, Český jazyk se specializací počítačová lingvistika, Počítačová lingvistika, sdělujeme Vám, že vzhledem ke komplikacím, které Vám může způsobovat současná epidemická situace, posunujeme termín pro odevzdání diplomových prací o dva týdny oproti běžným zvyklostem.

Pro červnové státnice (které proběhnou někdy v půlce června, přesné datum ještě není určeno) je tedy třeba diplomovou práci odevzdat do ISu DO NEDĚLE 16. KVĚTNA (včetně). Pro  zářijové státnice (které proběhnou někdy v půlce září) je tedy třeba diplomovou práci odevzdat do ISu DO PÁTKU 16. ČERVENCE (včetně).

Upozorňujeme, že uvedené termíny jsou naprosto hraniční a nebude možno udělovat výjimky k jejich překročení!

Srdečně pozdravujeme a přejeme hodně sil do posledního semestru studia i pro dokončení diplomové práce

Zdeňka Hladká
Zbyněk Fišer